Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Acaico ako účinný antioxidant a jeho zdravotné benefity

Ovocie Acai, vzdialený príbuzný čučoriedok alebo malín, prešiel v priebehu niekoľkých posledných desaťročí množstvom klinických štúdií, ktoré potvrdili dlhodobé skúsenosti obyvateľov Amazónie aj v laboratórnom prostredí.

Acai miska s ovocím a muesli | acaico.eu

Spomaľuje starnutie 

Acaico by mal do svojho jedálnička zahrnúť každý, kto hľadá prírodné antioxidanty, prostriedok prevencie civilizačných ochorení, ale napríklad aj nadmerne rýchleho starnutia kože.

Práve jednou z predností acaico je totiž jeho schopnosť spomaľovať známky starnutia. Pretože v acaicu nájdeme jedny z vôbec najvyšších koncentrácií antioxidantov, dokáže acaico predchádzať týmto známkam starnutia, spôsobenými najmä oxidačnými procesmi, sprevádzajúcimi napríklad svalové napätie. Ide tak zároveň o dobrý spôsob, ako sa brániť nielen napadnutiu buniek voľnými radikálmi, ale predovšetkým pred účinkami nežiadúcich vonkajších faktorov, ako sú slnečné lúče, cigaretový dym alebo pesticídy. Acaico pomáha oslabovať negatívne účinky týchto faktorov na stav našej kože, jej pevnosť, ale aj farbu.

 Urob niečo pre seba - daj si Acaiko

 
50,00
bez DPH41,67 €
 
50,00
bez DPH41,67 €
 
40,00
bez DPH33,33 €